Przeskocz do treści

Jak i gdzie

Nasz adres:

Pasieka pod Wielką Sową
Piskorzów 34,
58-250 Pieszyce
[Wskazówki dojazdu]

W tym miejscu znajduje się nasza pasieka i nasz dom. Tutaj mogą Państwo zakupić nasze produkty, zobaczyć jak pracujemy, a także… pooddychać świeżym powietrzem. Aby jednak nie przemierzać kilometrów na darmo - najlepiej wcześniej zadzwonić i sprawdzić czy jesteśmy (668 413 155). Jeżeli nie odbieramy, proszę się nie martwić - oddzwonimy do Państwa najszybciej jak będzie to możliwe.

Dostawa "od drzwi do drzwi":

Możecie nas Państwo odwiedzić lub my możemy odwiedzić Państwa 🙂 Aby ułatwić Państwu dostęp do naszych produktów, oferujemy bezpłatny dowóz zamówionego towaru pod wcześniej umówiony adres. Usługa ta dotyczy Wrocławia, Świdnicy, Dzierżoniowa (ewentualnie ich bliskiej okolicy). Jeżeli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt (793 401 817 lub 668 413 155) - wspólnie postaramy się ustalić dogodny termin i miejsce dostawy.

Wysyłka:

Jeśli zainteresowały Państwa nasze produkty, ale nie mogą Państwo z nami się spotkać - oferujemy Państwu możliwość zamówienia z wysyłką. W dostawie pomaga nam w tym zazwyczaj firma kurierska, która  liczy sobie za taką przyjemność około 20 PLN (25  PLN za pobraniem). Inne opcje również wchodzą w grę - wystarczy skontaktować się z nami w któryś z poniższych sposobów, a na pewno uda nam się znaleźć odpowiadające Państwu rozwiązanie:

1. telefonicznie: 793 401 817 lub 668 413 155
2. mailowo: pasiekapodwielkasowa@gmail.com
3. na Facebooku: fb.com/pasiekapodwielkasowa

Gdzie jeszcze?

Często można nas także spotkać na różnego rodzaju jarmarkach, wystawach i festynach na terenie Dolnego Śląska.


Zawsze też zapraszamy do kontaktu - tak z zamówieniem, jak i z wszelkiego rodzaju pytaniami czy propozycjami. Postaramy się w miarę możliwości pomóc i rozwiać Państwa wątpliwości 🙂

Pozdrawiamy, rodzina Nowochodzkich.